• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методичні розробки колективу

Атестації вчителів 2017 р. (презентації)

Вчитель початкових класів Пархоменко С.Є
Вчитель інформатики Захарченко М.А. Вчитель фізичної культури Клинкович Я.М.

Методичні розробки колективу

Посібник для вивчення математики з дошкільнятами та учнями 1 класу, розроблений вчителем початкових класів Гулянською Марією Станіславівною.

Виховний захід у 10 класі "Такого ще земля не знала...", присвячений пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, розроблений класним керівником 10 класу Дзярепою Світланою Миколаївною.

Методичні розробки вчителя фізичної культури Клинкович Ярослави Миколаївни: спортивний захід "Тато, мама, я - спортивна сім'я"; спортивне свято "Нумо, дівчата!" для середніх і старших класів; спортивний захід "Козацькому роду - нема переводу".

Методичні розробки Гулянської Марії Станіславівни вчителя початкової школи: свято "День іменинника" у 4-му класі; урок з природознавства у 4-му класі "Материки Землі"; урок математики у 4-му класі "Одиниці вимірювання часу. Перетворення одиниць вимірювання часу. Задачі, що розв'язуються за допомогою відношення"; інтегрований урок з математики і природознавства у 4-му класі "Космічна мандрівка"; виховний захід "Україно моя, я до тебе лину серцем".Відкритий урок

Урок-презентація з української літератури "В. Винниченко "Федько-халамидник"" та його текстовий супровід, розроблений вчителем української мови та літератури Ярош Вікторією Олександрівною.

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ МАТЕРІ У 2 КЛАСІ НА ТЕМУ: « МОЯ МАМА - НАЙМИЛІША» та ВІДКРИТИЙ УРОК З ПРИРОДОЗНАВСТВА 2 КЛАСІ НА ТЕМУ : «Що ти знаєш про рослини – символи України?» від вчителя початкових класів Бондар Ольги Миколаївни.

Вікторина з української мови "Подорож океаном української мови" - розробила вчитель початкових класів Клепаровська Ольга Іванівна.

Цикл уроків з російської мови для 6-го класу (за новою програмою), розроблений вчителем російської мови Колінченко Інною Володимирівною.

Сценарій зустрічі випускників 2016, розроблений заступником директора школи з НВР Кобченко Тетяною Миколаївною.

Позакласний захід з фізики на тему «Теплові явища» для 8 класу, розроблений вчителем фізики Дудкою Тамарою Володимирівною

Спортивне свято "Нумо, дівчата!", розробила вчитель фізичної культури Клинкович Ярослава Миколаївна.

Презентація до уроку математики у 3 класі за програмою "Росток": "Швидкість. Час. Відстань." та презентація до уроку російської мови у 2 класі на тему: "Природа в русской живописи" від вчителя початкових класів Пархоменко С.Є..

Урок російської мови у 3 класі від вчителя початкових класів Шамедько Л.Д.

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi

  • маша

    2016-02-02 19:52:34

    ок...