• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Файловий архів

Сценарій до дня закоханих: «Ідеальна пара»

Ведучий: І знову лютий. Але про який холод йдеться,коли обличчя усміхнене,а в поштовій скринці ви знаходите довгоочікуване зізнання в коханні.

Ведуча:Тож наш святковий вечір ми присвячуємо цьому чудовому і ніжному почуттю – коханню.

Ведучий: Чому ми називаємо свято кохання іменем Святого Валентина?Про це розповідає красива і романтична легенда. У ІІІ ст. молодий християнський священник Валентин наважився поєднувати закохані серця всупереч волі самого імператора. За це його кинули до в;язниці і засудили до страти, але доля подарувала йому перед смертю любов до сліпої дочки тюремного наглядача. 14 лютого у день страти дівчина отримала від коханого прощального листа з однією фразою «Від твого Валентина». Мабуть цими простими словами він хотів сказати дівчині ,що з життя іде з її образом в серці ,який забирає з собою у вічність. Життя священника обірвалось ,та вдячна людська пам;ять зберегла його ім;я до нашого часу.Валентина було визнано святим, а день його пам;яті став днем закоханих.

Ведуча:Ім;я священника носять і паперові сердечка-«валентинки»,якими традиційно обмінюються цього дня закохані.Валентинка-чудовий шанс для всіх сором;язливих, мовчазних,нерішучих.

Ведучий: І нам хочеться, щоб саме сьогодні прозвучало не одне зізнання в коханні, може, навіть, і привселюдно. Нехай ваша душа завжди буде зігрітою чиєюсь любов;ю, теплом і ласкою.

Ведуча: Зігрійте і ви когось любов;ю, турботою, оскільки кохання - це не просто почуття – це сенс життя.

Ведучий:Отож сьогодні ми будемо ділитись не лише щастям, а ще й гарним настроєм. Сьогодні ми повинні визначити серед учасників нашого вечора двох молодих людей які один одного знають, розуміють, відчувають і, можливо, колись, в недалекому майбутньому ми зможемо їх назвати «ідеальною парою»

Ведуча: Завдання не з легких і вирішувати його сьогодні будуть наші дорогі глядачі і наше шановне журі в складі:

Але потрібно зауважити, що учасникам сьогоднішнього вечора прийдеться не солодко. Справа в тому, що вони ще не знають з ким в парі їм доведеться боротись за звання Ідеальної пари. Отже ми запрошуємо на сцену наших учасників.

Ведучий: Найуважніші вже помітили, що на беджах хлопців вказані номера за якими ми й будемо визначати пари. А допоможе нам в цьому капелюх, в якому лежать карточки з такими ж номерками. Ми пропонуємо дівчатам наосліп вийняти з капелюха номерки і таким чином визначити пари.

1 конкурс

Ведуча: Коли пари вже визначено ми можемо перейти до першого нашого конкурсу, який має назву «Побачення».

Ведучий: Учасникам потрібно буде призначити побачення не використовуючи слів. Під час самого призначення дівчина має право уточнити інформацію, але точно таким же способом, лише жестами. В кінці дівчина має сказати нам остаточний варіант того, що вона зрозуміла зі старань свого партнера.

Ведуча: Із першим завдання учасники добре впорались, але не варто розслаблятись на вас чекають ще деякі завдання.

2 конкурс

Ведуча: Якщо учасники хочуть називатись Ідеальною парою, між ними має бути ідеальна згода та взаєморозуміння. Нашим парам будуть дані слова, до яких вони окремо один від одного повинні будуть підібрати п;ять асоціацій. А далі все просто чим більше з п;яти співпаде, тим більше балів.

Ведучий: Непогано, будемо сподіватися, що і в житті в них буде таке ж взаєморозуміння. А ми продовжуємо.

3 конкурс

Ведучий: Всі ми добре пам;ятаємо казку Шарля Перро «Попелюшка». В якій зустрічі героїв допомогла кришталева туфелька. В нашому наступному конкурсі учасника також доведеться віднайти свою другу половинку за допомогою взуття.

Ведуча: Хлопці запам;ятають взуття своєї Попелюшки, а потім ми зав;яжемо їм очі та перемішаємо все взуття. Нашим героям доведеться знайти саму ту туфельку та надягнути її на ногу Попелюшки, керуючись лише її голосовими командами.

Ведучий: Завдання не з легких але наші учасники прекрасно впорались з ним.

4 конкурс

Ведуча: Ми гадаємо що нашим парам не важко буде впоратись з таким цікавим завданням, як спільний танець. Складність лише в тому, що це абсолютна імпровізація і вони не знають під що саме їм доведеться танцювати.

Ведучий: На мій погляд один із найцікавіших конкурсів. І на цьому я гадаю ми завершимо наше змагання. Я впевнений всім було дуже весело, а нашим учасникам було чого повчитись.

Загадки

Ведучий: Зірка кохання не на небі,

Вона у серці вашім є.

Її цуратися не треба,

А брати все, що нам дає.

Ведуча: Двоє людей – він і вона

Ходять в полоні кохання.

Двоє сердець. В них є думка одна:

Чи буде у цьому зізнання?

Отже, ми надаємо слово нашому вельмишановному журі.

І ми дякуємо всім нашим конкурсантам ви чудово виступали та поздоровляємо нашу Ідеальну пару.

Ведучий: Повірте, найбільше щастя на землі – кохати і бути коханим. Отож ідіть на зустріч своєму коханню. І не бійтеся його, бо, як стверджують поети, любові нещасливої не буває!


Кiлькiсть переглядiв: 1014

Коментарi