• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші гордість та екскурсії

Наша гордість

Починаючи з 1997 року по 2010 рік учні Козинської школи- щорічні переможці та призери обласних конкурсів –захистів МАН. Членами МАН були учні школи:Сукач Оксана,Гетьман Альона,Загородня Наталія,Хуторна Ольга, Подолянчук Тетяна, Губенко Надія, Довгаль Тетяна, Яковенко Ілона, Макаренко Анна, Губенко Ірина,Губенко Ольга, Корбут Дарина, Бадьора Євгенія, Стопник Ірина, Бутенко Юлія, Тимченко Вікторія, Жарко Ірина, Алієва Алла, Супрунович Олена та Ірина, Алієва Альона, Шпак Богдана, Богдан Ірина, Чиженко Дмитро, Богданець Світлана та інші. Роботи цих учнів зберігаються в шкільному музеї.

Гетьман Альона та Яковенко Ілона, Макаренко Анна, Губенко Ірина та Ольга, Корбут Дарина, Бадьора Євгенія, Супрунович Олена та Ірина, Богданець Світлана, Парасюк Катерина, Шпак Богдана - призери на обласному етапі конкурсів “Вірю в майбутнє твоє, Україно», “Об”єднайтеся ж, брати мої”, «Подвиг у Великій Вітчизняній війні», неодноразові учасниці обласного конкурсу знавців мови. Учениця школи Жарко Ірина - переможець двох обласних колоквіумів в секції “українська література “ (2001 та 2002 р.) та призер УІ Всеукраїнського етапу конкурсу знавців української мови, за що була нагороджена премією 700 гривень.

Учні школи- активні учасники районних та обласних олімпіад. У 2000-му році учень школи Вольвач Микола брав участь у Всеукраїнській олімпіаді з хімії, яка проходила в Донецьку. У обласних облімпіадах з української мови та літератури брали участь і стали призерами Супрунович Олена, Супрунович Ірина, Яковенко Ілона, Корбут Дарина, Богданець Світлана.

При школі працює літературна студія «Росинка». Члени студії брали участь у літературному конкурсі «Магія слова», що проходив у районі. Абсолютною переможицею конкурсу у 2001-му році стала учениця школи Альона Гетьман. Вона видала власну книжку прози «Сім новел». Яковенко Ілона , Джурко Олена, Олійник Тарас – переможці у вікових категоріях .Їхні твори надруковані в альманасі “Дівич- гора”. В 2002 році переможцем другого районного літературного конкурсу до 90 –річчя А. Малишка стала Ілона Яковенко, яка нагороджена премією імені Гнипів. Корбут Дарина, Яковенко Ілона та Супрунович Ірина та Олена – призери Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Тарасові Шевченку, який проводився «Просвітою» у м. Феодосії. Твори учнів надруковані у Всеукраїнському збірнику.

Переможцем багатьох літературних конкурсів є учениця Козинської школи Світлана Богданець, твори якої неодноразово друкувалися в дитячих газетах та журналах.

Вчителька Козинської школи Лінчук Софія Іванівна брала участь у районному конкурсі вчителів -математиків «Учитель року».

За час, відколи школа стала середньою, випущено 69 медалістів.

У 2008 році Козинська школа отримала один із найцінніших подарунків – новітній спортивний комплекс: футбольне поле із штучним зеленим покриттям, бігові доріжки, майданчик для гри у волейбол, баскетбол, теніс, встановлено чимало тренажерів для занять спортом різних вікових категорій. Ініціював будівництво голова селищної ради Валерій Володимиович Гартік, колишній учень Козинської школи, який разом із депутатами селища, благодійним фондом «Правова фундація «Вільна громада», інвесторами, допомогою обласної ради (субвенція в сумі 2млн. грн.) та генерального підрядника товариства «Блок-А» до Дня селища подарували козинським дітям.

У 2011 році учениця Козинської ЗОШ Богданець Світлана презентувала Місто науки на виставці Малої Академії наук України державним керівникам.

Світлана Богданець - неодноразова переможниця учнівських олімпіад з базових дисциплін та дворазова переможниця Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт членів МАН у секції "Власна творчість".

Світланка - авторка оригінальних поезій, що увійшли до збірок "Чорним по білому" та "25-й кадр".

У 2012-2013 навчальному році учениця 8 класу Цуркан Ольга посіла І місце на Обласному та ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі ім. Т.Г. Шевченка

Кiлькiсть переглядiв: 1355

Коментарi

  • Настя

    2015-12-16 19:57:22

    Я прізвище практиканта Сірьожі зі Львова?......