Сценарій до конкурсу "Міс школи"

Вед.Добрий деньшановні друзі, вчителі, гості! Ми раді зустрічі з вами і щиро вітаємо вас на конкурсно–розважальній програмі «Міс школи – 2013», в якій беруть участь найвродливіші, найпривабливіші, найсміливіші дівчата нашої школи.

Вед. Жінка з давніх–давен вважається вінцем Божого творіння завдяки своїй незрівнянній красі, грації, гармонії душі й тіла. Бо лише жінка може кожен свій день викладати незбагненними малюнками фантастичної мозаїки, повторюючи: « Я – неповторна».

Вед. Лише жінка на чистій палітрі небес може писати : «Я – щаслива». І лише жінці може підкоритися світ, якщо вона сама цього захоче.Краса безсмертна, слабне тільки її блиск, та найцінніший блиск її – це молодість!

Вед. Сьогодні ми оберемо: «Міс Грацію», «Міс глядацьких симпатій», «Міс Фантазію», «Міс Чарівність», «Міс Юність», «Міс Винахідливість» та «Міс школи -2013».

Вед. А оцінювати нашу конкурсну програму буде поважне журі у складі:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

Вед. Привітання журі:

Повага вам, судді!

Привіт вам, журі!

Та тільки суворо

Ви їх не журіть.

І смійтеся з того,

Що викличе сміх,

Сміятися голосно

Й суддям не гріх!

Ведуча. Наші дівчата протягом попереднього тижня вже приклали не мало зусиль і проявили свої кулінарні та організаторські здібності ,та сьогодні на них чекає ще декілька випробувань з якими я впевнена наші учасниці впораються легко і покажуть всі свої таланти

Ведуча Тож давайте зустрінемо наших конкурсанток гучними оплесками.

Вед. А ми запрошуємо на сцену представницю 11 кл енергійну та артистичну_Образцову Маргариту. .Вітайте бурхливими оплисками учасницю 5 кл чуйну та скромну Яричевську Тетяну

Ведуча Наша наступна конкурсантка талановита та непосидюча учениця 6 кл Кучеренко Анастасія

Вед.Зустрічаємо на цій сцені сучасну і креативну ученицю 10кл Захарченко Ольгу

Ведуча. Ми з нетерпінням чекаєм на ще одну конкурсантку розумну та товаристську Цуркан Ольгу учению 8 кл

Вед. Представниця 9кл дівчина дуже турботлива і чуйна зустрічайте Семену Ольгу

Ведуча. Дуже хвилюється і очікує на вашу підтримку наша неперевершена Чеснокова Анастасія учениця 7 класу

Вед. Я думаю , що всі вже перебороли своє хвилювання і ми готові розпочати наш перший конкурс «КРАСНОМОВСТВО»

Ведуча Так як наша конкурсно-розважальна програма відбувається напередодні такого ніжного і дійсно весняного свята ми вирішили присвятити цей конкурс нашим мамам.

Вед Кожній учасниці потрібно прочитати вірш про маму. Отож запрошуємо до мікрофону_______________________

Ведуча. Я гадаю що наше шановне журі вже оцінило красномовство наших учасниць і готове спостерігати за наступним випробуванням , яке ми підготували для наших учасниць.

Вед. Під час конкурсу «ВІЗИТКА» , коли клас представляв свою учасницю,ми всі мали можливість почути які талановиті наші учасниці . Тому ми пропонуємо продемонструвати свої таланти в слідуючому конкурсі який має назву «СВІТ МОЇХ ТАЛАНТІВ»

Ведуча. Першою свій талант нам продемонструє ________________________ підтримайте її оплесками/Files/images/P3140348.JPG.______________________________________________

Вед. Ми з вами переконалися, що наші учасниці дійсно дуже чарівні і талановиті , але хотілося б перевірити їх на винахідливість, кмітливість і вміння логічно мислити. А допоможе нам у цьому наш наступний конкурс під назвою «ІНТЕЛЕКТ»

ВедучаКожна учасниця повинна відповісти на п;ять запитань . Правильна відповідь оцінюється в один бал. Конкурсантка , яка дала відповідь на всі запитання іде готуватись до наступного випробування.

Вед. Отже першою блок запитань почує_________________________________

Вед. Було дуже цікаво та попереду на нас чекає не менш веселий і, я б сказав чарівний останній конкурс- «МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ КАЗКОВИЙ ГЕРОЙ» Чарівний світ казки повний чудес, в ньому все можливо. Народні казки – це невичерпне джерело мудрості, вікового досвіду , зустрівшись із казкою на зорі свого життя , дитина ніколи з нею не розлучається. Указці , як і у житті – то разом , то нарізно – добро і зло , правда і неправда, щастя і лихо… Казка допомагає пізнати світ.

Ведуча.Мабуть у кожної учасниці є свій улюблений казковий персонаж, тому у цьому конкурсі ми матимемо можливість із ним познайомитись. Першою представляти свого улюбленого казкового героя має можливість представниця кл. Зустрічайте оплесками.

Вед. Нам було дуже цікаво спостерігати за нашими «казковим героями» ,а членам журі було що оцінювати.

Ведуча. За цей час ми переконалися що наші учасниці красиві і граціозні, звабливі і розумні, винахідливі і талановиті

Вед. Більше того я впевнений що всі ці слова можна сказати про всіх жінок і дівчат присутніх у цій залі і напередодні свята 8 Березня я хотів би подарувати всім присутнім наступні рядки_____________________

Ведуча. А наше журі за цей час уже підбило підсумки і готове оголосити результат. Отож надаємо вам слово.

Вед. Дякуємо всім за увагу і підтримку! До нових зустрічей.

Кiлькiсть переглядiв: 2727

Коментарi