Адміністрація навчального закладу

/Files/images/Наталя Іванівна.jpgДиректор Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Феденко Наталія Іванівна/Files/images/Scan 2.JPGЗаступник директора з навчально-виховної роботи Кобченко Тетяна Миколаївна/Files/images/Фото0235.jpgЗаступник директора з виховної роботи Бондаренко Людмила Ілларіонівна

У серпні 1994 року на місце директора педагогічний колектив демократичним шляхом обрав директора зі своїх учителів. Ним стала Феденко Наталія Іванівна, яка має за плечима три освіти: педучилище і дві вищі- вчителя молодших класів та філолога. Вона пройшла у школі шлях від вихователя групи продовженого дня до вчителя старших класів. Нині Наталія Іванівна- вчитель-методист. Окрім директорської роботи, викладає українську мову та літературу, піклується про творчо обдарованих учнів Козинської школи, підтримує кожного вчителя у творчих починаннях. Завдяки Наталії Іванівні в школі створено картинну галерею, приділяється належна увага вчителям-пенсіонерам. Директор школи тісно співпрацює з селищною радою і є членом виконкому.

З 1986 року після закінчення педучилища повернулася до нашої школи її випускниця – Кобченко Тетяна Миколаївна. Вона закінчила Київський Державний університет ім. Т.Г. Шевченка (факультет - російська філологія) та КМІУВ ім Б. Грінченка (факультет - зарубіжна література). Працювала і працює вчителем зарубіжної літератури, російської мови. З 1999 року стала заступником директора школи по навчально-виховній роботі. Вона керує методичною роботою у школі, має звання «Вчитель-методист». Її уроки залишилися в пам'яті багатьох козинців.

Бондаренко Людмила Ілларіонівна прийшла до нашої школи у 1995 році після закінчення Київського Державного університеут ім. Т.Г. Шевченка (факультет - біологічний). Викладала та викладає біологію (6-11 класи). У 2010 році стала заступником директора з виховної роботи, керує роботою методичного об'єднання класних керівників. Їй присвоєна кваліфікація "вищої категорії".

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi