• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

/Files/images/письменники.JPGПисьменники у Музеї літератури рідного краю Козинскої ЗОШ

Тобі, Тарасе, шану складаємо...

У нашій школі з 6 лютого по 9 березня 2014 року проходив місячник, присвячений 200-річчю з дня народження відомого українського поета Тараса Шевченка.

Розпочалося святкування урочистою лінійкою “Тобі, Тарасе, шану складаємо...”, яку підготувала з учнями 5 класу Бондаренко Л.І., завуч по виховній роботі.

У кожному класі було оформлено куточки, присвячені творчості Великого Кобзаря; у шкільній бібліотеці функціонувала книжкова виставка “ Уклін тобі, Тарасе;” проводилися конкурси на кращий малюнок, творчу роботу, вірш, присвячені творчості Т.Шевченка.

Між учнями 7-8 класів проведено брейн-ринг по творчості поета, у 10-11 класах відбулася інтелектуальна гра “ Відомий і невідомий Шевченко”( вчителі Колінченко О.М., Дзярепа С.М.). Круль Л.П., бібліотекар школи, підготувала з учнями 9-го класу театралізоване дійство “ Жінки в житті Тараса Шевченка”.

/Files/images/Поет Петро Осадчук чиатє вірші про Т.Шевченка.JPGПоет Петро Осадчук чиатє вірші про Т.Шевченка/Files/images/Власні вірші читають учні -Оля Цуркан Валя Майстренко, Влада Старжинська.JPGВласні вірші читають учні -Оля Цуркан Валя Майстренко, Влада Старжинська/Files/images/Виступає письменник Василь Трубай.JPGВиступає письменник Василь Трубай/Files/images/Анатолій Качан в Музеї літератури рідного краю Козинскої ЗОШ.JPGАнатолій Качан в Музеї літератури рідного краю Козинскої ЗОШ/Files/images/Учні слухають розповіді проШевченка.JPGУчні слухають розповіді про Шевченка

Також проводилася пошуково-дослідницька робота “Шевченко в нашому краї”( вчитель Дзярепа С.М.), під час виступів учні 7-го класу ознайомили школярів із перебування Тараса Шевченка на Київщині та прочитали твори, написані в містах і селах Київської області. Перед учнями школи виступали члени МАН Цуркан Оля, Лакуста Настя, Хорошаєва Аня. Учні 5-8 класів - Старжинська Влада, Ткаченко Настя, Майстренко Валя, Осіпова Вероніка, Ткаченко Влада та інші провели по класах літературні шевченківські читання.

Директор школи Феденко Н.І. підготувала усний журнал “Що ми знаємо про Т.Шевченка”. У кожному класі учні написали диктанти про Т.Шевченка чи тематичні контрольні роботи.

Проведено також конкурс на кращу стінну газету, присвячену Кобзарю. Переможцями стали учні 10-го та 5-го класів.

Для учнів молодших класів було проведено конкурс на краще читання віршів Тараса Шевченка, конкурс малюнків та свято “Пишаймося славою Кобзаря”.

Учні Козинської школи Ольга Цуркан та Аня Хорошаєва брали участь у обласному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Аня Хорошаєва посіла 2 місце на області, а Оля Цуркан - четверте.

Учні школи та вчителі провели екскурсії в Канів до могили Тараса Шевченка та відвідали його музей.

По закінченню місячника оформлено збірник творчих робіт та віршів учнів, а також малюнків, присвячених Тарасу Шевченку.

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi